Jesteś tutaj: Start / Wyniki z konkursów

Wyniki z konkursów

Artykuły

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematyczno-Historycznego dla klas IV „OKREŚLAM CZAS WYDARZEŃ”

2021-01-03

I MIEJSCE

Dawid Chrapoński  – 4e

Marika Wachelka – 4b

II MIEJSCE

Zuzanna Gawińska – 4e

Julia Maruszczak – 4b

Amina Vasyliv – 4d

III MIEJSCE

Nadia Grzywna – 4c

Jakub Kolewiński – 4a

Julia Grzyb – 4 d

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu gratulujemy-  Agnieszka Wieczorek i Renata Wochal

 

Czytaj więcej o: Wyniki Szkolnego Konkursu Matematyczno-Historycznego dla klas IV „OKREŚLAM CZAS WYDARZEŃ”

WYNIKI II POWIATOWEGO KONKURSU „ KARTA ŚWIĄTECZNA WYRAZEM UCZUĆ”

2020-12-20

KATEGORIA KL. IV- VI

I MIEJSCE

Oskar Mrówka - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 w Częstochowie

II MIEJSCE

Kaja Dudkowska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Częstochowie

Bartosz Liberda - Szkoła Podstawowa nr 36 w Częstochowie

III MIEJSCE

Oliwia Kowalska - Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Zofia Nowicka - Szkoła Podstawowa nr 19 w Częstochowie

WYRÓŻNIENIE

Julia Goc – Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Częstochowie

Bartosz Siejca - ZSP nr3, Szkoła Podstawowa nr 20 w Częstochowie

 

KATEGORIA KL. VII- VIII

I MIEJSCE

Wiktoria Nowicka - Szkoła Podstawowa nr 19 w Częstochowie

II MIEJSCE

Dawid Piasecki - Szkoła Podstawowa nr 1 w Częstochowie

III MIEJSCE

Bianka Kuczera - Szkoła Podstawowa nr 13 w Częstochowie

Andrzej Bartmanowicz - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Częstochowie

WYRÓŻNIENIE

Ksawier Dratwa - Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Nagrody, dyplomy i podziękowania zostaną dostarczone do szkół po feriach zimowych.

Dziękuję wszystkim uczestnikom i zapraszam do udziału za rok. 

Organizatorzy: Joanna Domagalska, Renata Wochal.

 

Czytaj więcej o: WYNIKI II POWIATOWEGO KONKURSU „ KARTA ŚWIĄTECZNA WYRAZEM UCZUĆ”

Wyniki III Powiatowego Konkursu Historyczno- Literackiego ,,Historia Solidarności w Częstochowie''

2020-12-15

Konkurs Historyczno- Literacki ,,Historia Solidarności w Częstochowie'' objęty Honorowym Patronatem Zarządu Regionu NSZZ ,, Solidarność''w Częstochowie

KLasy 4-6

Laureaci:

  • Olga Gałązka SP48, opiekun p. Małgorzata Malczewska
  • Piotr Bonarski SP48, opiekun p. Małgorzata Malczewska
  • Aleksander Wąsowicz SP48, opiekun p. Małgorzata Malczewska
  • Mikołaj Białowąs SP39, opiekun p. Urszula Cybulska
  • Bartosz Kosarga SP 53, opiekun p.Małgorzata Jarkiewicz

Wyróżnienia:

  • Piotr Baumert SP53, opiekun p. MałgorzataJarkiewicz
  • Aleksandra Stępniak SP48, opiekun p. Małgorzata Malczewska

Klasy 7-8

Laureaci:

  • Maja Jędras SP Poraj, opiekun p. Marzena Kozak – Sobota
  • Jadwiga Młynarczyk SP36, opiekun p. Jadwiga Jambor
  • Eryk Kisiela SP31, opiekun  p.Anna Golaszewska-Geppert
  • Lena Kułakowska SP Blachownia, opiekun p. Iwona Knaś – Toll
  • Karolina Marchewka SP53, opiekun p. Agnieszka Wieczorek

Wyróżnienia:

  • Julia Sikora SP Żarki, opiekun p. Katarzyna Samek
  • Maksymilian Kowalski SP36, opiekun p. Anna Lewandowska
  • Cezary Drej SP36, opiekun p. Jadwiga Jambor

Wszystkim laureatom , wyróżnionym i ich opiekunom gratulujemy! O terminie i sposobie wręczenia nagród poinformujemy w styczniu, uwzględniając sytuację epidemiologiczną.

                                  Organizatorzy: D. Hurhal, M.Jarkiewicz

Czytaj więcej o: Wyniki III Powiatowego Konkursu Historyczno- Literackiego ,,Historia Solidarności w Częstochowie''

XII Wojewódzki Konkurs Poetycki "Pamięci Haliny Poświatowskiej" - podsumowanie .

2020-11-27

Tegoroczny Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.

Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom i Ich Opiekunom za udział w konkursie. Dziękujemy Członkom Komisji Konkursowej za zaangażowanie i pracę.

Ze względu na zaistniałą sytuację pandemii w tym roku nie zorganizowano uroczystości podsumowania, ale przygotowano je w formie prezentacji:

PREZENTACJA

Czytaj więcej o: XII Wojewódzki Konkurs Poetycki "Pamięci Haliny Poświatowskiej" - podsumowanie .

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Poezja Jana Pawła II inspiracją dla młodych artystów”

2020-11-16

Powiatowy  Konkurs Plastyczny „Poezja Jana Pawła II inspiracją dla młodych artystów"

po patronatem pracowników naukowychAkademii Sztuk Pięknych w Krakowie

 

Lista Laureatów w poszczególnych kategoriach

Uczniowie klasy 4-6  szkoły podstawowej

Laureaci:

Lena Kwarciak  (SP nr53 w Częstochowie, op. A. Langier)

Jakub Rymkiewicz  (SP im Orła Białego w Częstochowie, op. Ewa Ossowska)

Anna Pasichnyk  (Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Częstochowie, op. I. Nawrot)

Zofia Andzel  (SP nr53 w Częstochowie, op. A. Langier)

Uczniowie klasy 7-8 szkoły podstawowej

Laureaci:

Natalia Kluźniak (Zespół Szkolno- Przedszkolny w Jaskrowie, op. Karina Barczyk, Renata Dzienniak)

Anna Szewczyk (SP nr53 w Częstochowie, op. A. Langier)

Klaudia Rachwał  (Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Częstochowie, op. I. Nawrot)

Wyróżnienie:

Hanna Siciak  (SP nr 52 w Częstochowie, op. Katarzyna Górniak)

Czytaj więcej o: Powiatowy Konkurs Plastyczny „Poezja Jana Pawła II inspiracją dla młodych artystów”

WYNIKI IV MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU DLA KLAS IV „JESIEŃ FIGURAMI GEOMETRYCZNYMI MALOWANA

2020-11-16

I m-ce

Julia Wąsik – SP 48

Dawid Chrapoński – SP 53

II m-ce

Kacper Borowicz – SP 31

Wiktor Dziubek – SP 8

Adam Bajerski – SP 53

III m-ce

Admina Vasyliv – SP 53

Kacper Jędrzejczyk – SP 25

Magdalena Łapaj – SP ……

Wyróżnienia:

Dominik Marcinkowski – SP 31

Lena Malicka – SP 29

Jakub Dąbrowski – SP 53

 Nagrody, dyplomy i podziękowania zostaną dostarczone do szkół po zakończeniu nauczania zdalnego. Dziękuję wszystkim uczestnikom i zapraszam do udziału za rok.

                                                Organizator: Renata Wochal

 

Czytaj więcej o: WYNIKI IV MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU DLA KLAS IV „JESIEŃ FIGURAMI GEOMETRYCZNYMI MALOWANA

WYNIKI SZKOLNEGO KONURSU DLA UCZNIÓW KLAS IV NA PLAKAT „WESOŁA TABLICZKA MNOŻENIA”

2020-10-22
Powiększ zdjęcie Tabliczka mnożenia

I m-ce

Jakub Kolewiński – 4a

Marika Wachelka – 4b

II m-ce

Damaris Szczypior – 4a

Mikołaj Milka-Puchalski – 4e

III m-ce

Maria Teperska – 4c

Organizator: Renata Wochal

Czytaj więcej o: WYNIKI SZKOLNEGO KONURSU DLA UCZNIÓW KLAS IV NA PLAKAT „WESOŁA TABLICZKA MNOŻENIA”