Przedstawienie Misterium Bożonarodzeniowego w wykonaniu szkolnego zespołu teatralnego "Maska"

W czwartek, 19 grudnia, zespół teatralny ,,Maska’’ pod opieką państwa Grażyny i Wojciecha Muliców oraz pani Małgorzaty Jarkiewicz wystawił Misterium Bożonarodzeniowe dla władz i parlamentarzystów z naszego regionu .Wicewojewoda śląski Robert Magdziarz oraz Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty Alicja Janowska podziękowali za mądre ,odważne i dające do myślenia przedstawienie, a przewodnicząca Sekcji Oświaty i Wychowania w Częstochowie pani Dorota Kaczmarek wręczyła artystom drobne upominki .Brawom nie było końca. W piątek uczniowie jeszcze raz zaprezentowali sztukę podczas spotkania opłatkowego dla nauczycieli naszej szkoły i tutaj usłyszeli mnóstwo gratulacji. Trzymamy kciuki za naszą młodzież 9 grudnia na konkursie jasełek we Wręczycy.