POLONIJNA GWIAZDKA NA SPORTOWO

W dniu 13 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 7 w Częstochowie odbyła się Polonijna Gwiazdka na Sportowo. Organizatorami byli Regionalna Rada Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Szkoła Podstawowa  Nr 7. Uczniowie naszej Szkoły z klas 2-6 wraz z zaproszonymi Szkołami z Litwy ,SP 7, SP49, SP50 brali udział w grach i zabawach na wesoło.

Przy głośnym dopingu kibiców pokonywaliśmy tor przeszkód, ścigaliśmy się w rzędach. Oglądaliśmy mecz siatkówki , pokaz umiejętności  Drużyny  Taekwondo z Sport Center, mecz piłki nożnej, oraz występ taneczny  grupy dziewcząt z SP7.

Wesołą zabawę  w miłej atmosferze zakończył taniec  i  wspólne zdjęcie. Uczniowie otrzymali dyplom  i drobne upominki od organizatora.

Opiekunami grupy byli mgr Elżbieta Suchańska i mgr Tomasz Tatarczyk