JESIENNE POTYCZKI SPORTOWE

W ramach promocji szkoły, nauczycielki wychowania fizycznego, p. R. Pala oraz p. I. Wieczorek zorganizowały Jesienne Potyczki Sportowe.

W licznych konkurencjach sportowych brały udział oddziały „0” z Miejskiego Przedszkola nr 20 im. Króla Maciusia Pierwszego , Miejskiego Przedszkola nr 37 oraz naszej szkoły.

Była to okazja do tego, by zmierzyć się z własnymi słabościami oraz znakomity czas na zabawę, integrację , nawiązanie nowych znajomości oraz poznanie szkoły.

Opracowanie:

R. Pala