” MISTRZOSTWA SZKOŁY KLAS VII W „ TRÓJKACH PIŁKARSKICH"

18.11 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Chłopców kl. VII- „Trójki Piłkarskie”.

Celem Turnieju było:

- popularyzowanie piłki nożnej  jako formy czynnego wypoczynku i aktywności ruchowej,

- kształtowanie umiejętności zdrowej rywalizacji,

- wyłonienie najlepszej drużyny

Zawody przebiegały pod hasłem „Mamy Prawo do…”.

Zdecydowana większość uczestników stwierdziła, że uczniowie mają prawo do wypoczynku, rozrywki, czasu wolnego a przede wszystkim do zabawy. Dlatego też w atmosferze dobrej zabawy i duchu fair-play uczniowie rywalizowali o tytuł Mistrza Szkoły w piłce nożnej.

Po wielkich emocjach, w duchu fair-play, tytuł Mistrza Szkoły wywalczyła

klasa VII C, w składzie: