Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

Logopeda: Gabriela Przerada
Pedagog: Małgorzata Rynkiewicz, Ewelina Kamińska
Psycholog: Anna Dworakowska, Jolanta Piasecka-Postawa,
Biblioteka: Miłosława Pasternak, Izabela Sitek, Renata Sowada
Wychowawcy świetlicy:  Miłosława Pasternak, Ewa Stamik,

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY: Patrycja Brędzel

JĘZYK ANGIELSKI : 

KLASY I-III:
Religia rzymsko-katolicka: Justyna Muc, Joanna Domagalska, ks. Piotr Placek
Etyka: Anna Thol
Język angielski:
Magdalena Bąbińska, Małgorzata Dąbrowska - Połać

Wychowawcy klas:

1a Katarzyna Ciereszko

1b Ewa Szklarek

1c Joanna Urban

1d Joanna Gradzik

1e AlicjaPułkownik

2a Dziubczyk Anna, nauczyciel wspomagający Dutkiewicz-Vogel Maryla

2b Drzewska Barbara

2c Mela Dorota

2d Kercz Olga

2e Gmitruk Małgorzata

3a Thol Anna , nauczyciel wspomagający  Wiazowska Joanna

3b Wawrzyńczyk Izabela

3c Dawid Grażyna

3d Szczerbak Ewa

3e Gut Violetta

4a Dorota Czebatul

4b Agnieszka Wieczorek

4c Elżbieta Topoła

4d Małgorzata Augustyn

4e Renata Wochal

5a Szczepaniak Agnieszka , nauczyciel wspomagający  Sylwia Curkanow - Ślęzak

5b Wtorkowska Mirosława 

6a Zielińska Urszula

6b Tatarczyk Tomasz

6c Majchrzak Teresa , nauczyciel wspomagający  Morka Agata

6d Kosmalska Małgorzata

6e Siorek Sławomir

6f Jarkiewicz Małgorzata

6g Bąbińska Magdalena

7a Czubat Agnieszka , nauczyciel wspomagający  Zalejska Ewa

7b Ostalska Alicja

7c Rabiniak Renata

7d Dziwińska Edyta   

7e Janicka Justyna

7f Bergier Anna

7g Kutera Elwira

8a Kalinowska Anna , nauczyciel wspomagający 

8b Łukasiewicz Monika

8c Simkiewicz Elżbieta   

8d Agnieszka Kowalczyk

8e Pilarek Jolanta

KLASY IV-VIII     

Religia rzymsko-katolicka: Joanna Domagalska,  Grażyna Mulica, Wojciech Mulica

Religia prawosławna: ks. Mirosław Drabiuk

Etyka: Jolanta Pilarek

Język polski: Małgorzata Augustyn, Dorota Hurhal, Żaneta Jakubasz, Monika Łukasiewicz, Jolanta Pilarek, Mirosława Wtorkowska, Alicja Ostalska, Marzena Milejska, Teresa Majchrzak, Małgorzata Jarkiewicz,

Język angielski: Magdalena Bąbińska, Edyta Bieniek, Elżbieta Simkiewicz, Renata Rabiniak, Jacek Sierpniak, Małgorzata Dąbrowska - Połać, Beata Mieszkowska,Justyna Janicka                  

Język niemiecki: Klaudia Danek, Aneta Kapczyńska                                                                         

Język francuski: Ewa Majchrzak                                                                                                             

Język rosyjski: Edyta Bieniek

Muzyka: Małgorzata Zabłocka

Plastyka: Justyna Depta, Anna Langier

Historia : Dorota Hurhal, Agnieszka Szczepaniak, Andrzej Szostek, Agnieszka Wieczorek, Agnieszka Czubat

Matematyka: Anna Bergier,Edyta Borowiecka, Edyta Dziwińska, Anna Kalinowska, Małgorzata Kosmalska, Edyta Stochel, Elżbieta Topoła,Renata Wochal

Przyroda: Janusz Rapalski,                                                                                  

Biologia: Ewa Skwara, Edyta Blachnicka                                                                        

Chemia: Edyta Stochel      

Fizyka: Agnieszka Kowalczyk, Monika Matysiak , Beata Otocka                               

Geografia: Grażyna Wyrwisz- Frajer , Barbara Paulewicz

Informatyka: Lidia Kapkowska,Beata Otocka ,Anna Kalinowska

Technika : Lidia Kapkowska, Anna Langier,

Wychowanie fizyczne: Renata Pala, Izabela Wieczorek, Joanna Witczak, Elwira Kutera, Tomasz Tatarczyk, Sławomir Siorek, Michał Kossakowski, Paweł Musiał, Elżbieta Suchańska

Wychowanie do życia w rodzinie: Agnieszka Kowalczyk, Monika Matysiak                       

Edukacja dla bezpieczeństwa : Agnieszka Szczepaniak