Jasełka klas młodszych

W ostatni piątek (31 stycznia) zostały wystawione Jasełka klas młodszych. W ich przygotowanie zaangażowała się klasa 1 e pod kierunkiem wychowawczyni p. Małgorzaty Gmitruk oraz nauczycielki religii p. Justyny Muc. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Dyrekcji, nauczycieli oraz uczniów klas młodszych. Przedstawieniu towarzyszyła nie tylko piękna dekoracja i ciekawe stroje, ale również wspaniała oprawa muzyczna, która była udziałem jednego z uczniów klasy pierwszej 1 e. Zapał i talent młodych artystów  można było podziwiać  w każdej scenie, w której mieli okazję pokazać swe aktorskie zdolności. Występ został nagrodzony gromkimi brawami i podziękowaniami ze strony Dyrekcji naszej szkoły. Ciepły i serdeczny odbiór przedstawienia był dla pierwszaków niezwykłym doświadczeniem i jednocześnie zachętą do dalszej działalności artystycznej!