Jasełka w grupie przedszkolnej

Tradycją szkoły są jasełka przygotowywane przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli. W dniu 31 stycznia przybyli do szkoły zaproszeni goście, rodzice i dziadkowie, dyrekcja szkoły, aby obejrzeć wystawiane przez uczniów oddziału przedszkolnego jasełka. Jasełka były nie lada wyzwaniem dla małych aktorów, którzy świetnie sobie poradzili. Dzieci przedstawiały sceny narodzin Chrystusa i pląsając odśpiewali radosne kolędy w pięknych kostiumach przy scenografii nawiązującej do Betlejem. Jasełka w wykonaniu naszych najmłodszych uczniów wprowadziły publiczność w doskonały nastrój. Mali aktorzy podbili serca widzów, wyciskając niejedną łezkę. Aktorom serdecznie gratulujemy pierwszego tak znakomitego występu przed tak liczną publicznością.
Do jasełek dzieci zostały przygotowane przez wychowawcę p. Patrycję Brędzel oraz nauczycielkę religii p.Joannę Domagalską.