10 grudnia 2019 roku odbyła się w naszej szkole XII edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego wierszy Juliana Tuwima"Lokomotywą w świat" dla uczniów klas I-III zorganizowana przez panie: Ewę Szklarek, Katarzynę Ciereszko i Alicję Pułkownik. Konkurs na dobre wpisał się w tradycję naszej szkoły. Cieszy się dużym zainteresowaniem i popularnością wśród młodych odbiorców. W bieżącym roku przystąpiło do rywalizacji 11 szkół podstawowych. Uczniowie prezentowali bardzo wysoki poziom, piękna interpretacja twórczości znakomitego poety jakim był J. Tuwim przez uczestników konkursu dostarczyła słuchaczom wielu wrażeń, a komisja konkursowa miała wcale niełatwe zadanie.Świadczy to dużym zaangażowaniu i wkładzie pracy wszystkich uczestników w przygotowanie się do konkursu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Do zobaczenia za rok.

Organizatorzy.