MIĘDZYSZKOLNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

4 grudnia 2019 r. panie: R. Pala oraz I. Wieczorek zorganizowały Międzyszkolny Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej.

W turnieju singli wzięło udział 13 dziewczynek z klas piątych. Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji miejsca na podium zajęły:

I m-ce Emilia Kotlińska  SP nr 53

II m-ce Julia Strączyńska  SP nr 34

III m-ce Antonina Matyś  SP nr 53

Rozgrywki pomagali sędziować starsi uczniowie: Kornelia Borecka, Julia Wachowicz, Mateusz Urbański i Marcel Kęsik.

Wszystkie uczestniczki turnieju otrzymały od Świętego Mikołaja słodkie upominki a trzy pierwsze miejsca nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy !!!

Opracowanie:

R. Pala