Ada Balcerek - uczennica SP 53 w Częstochowie

Miło nam poinformować, że od września tego roku uczennica SP 53 - Ada Balcerek z klasy 1B, osiągnęła swój kolejny znaczący sukces sportowy w ogólnopolskich zawodach w skokach do wody.

 Podczas III Edycji Grand Prix Polski w skokach do wody, które odbyło się w dniach 9-10 XI 2019 w Tychach, Ada zdobyła 1. miejsce w klasyfikacji łącznej wszystkie edycji Grand Prix Polski w skokach do wody w roku 2019.

W I-ej edycji Grand Prix Polski - marzec 2019 w Częstochowie, Ada zdobyła 2 złote medale, za skoki z trampoliny 1 metr oraz za skoki z trampoliny 3 metry,

W II-ej edycji Grand Prix Polski - czerwiec 2019 w Warszawie, Ada zdobyła również 2 złote medale - za skoki z trampoliny 1 metrowej oraz z trampoliny 3 metrowej.

W III-ej edycji Grand Prix Polski - listopad 2019 w Tychach, Ada zdobyła srebrny medal w skokach z trampoliny 1 metr oraz złoty medal w kategorii E1 Dziewcząt w skokach z trampoliny 3 metry.

Jako że skoki do wody to piękny, ale nadal niszowy sport, uważamy, że warto propagować tę dyscyplinę jak i sport w ogóle - szczególnie wśród dzieci i młodzieży. 

 

 https://www.youtube.com/watch?v=XcNCXJ1welY&feature=youtu.be

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie